O projektu

Přispějte i vy do velkého fotoalba TJ Stadion Brno.
 
Cíl projektu
Sběr starých, ale i současných fotografií s tématikou "brněnského krasobruslení" za účelem vytvoření velkého fotoalba mapujícího prostřednictvím obrazové dokumentace historii brněnského krasobruslení a zejména historii krasobruslařského oddílu TJ Stadion Brno.
 
Výstup projektu
Vybrané fotografie zveřejníme na webových stránkách připravených k příležitosti 50. výročí založení TJ Stadion Brno, případně i v připravované publikaci mapujicí historii brněnského krasobruslení a zejména historii krasobruslařského oddílu TJ Stadion Brno.
 
Jak do fotoalba přispět?
Zašlete naskenované fotografie (ve vyšším rozlišení) na e-mailovou adresu tj@stadionbrno.cz. Originální fotografie vám také rádi pomůžeme naskenovat přímo u nás na sekretariátě TJ (platí zejména pro pamětníky starších ročníků). V případě, že byste rádi darovali tištěné pamětní fotografie, velice rádi je zařadíme do archívu TJ Stadion Brno.
 
Každou zaslanou fotografii doplňte o co nejvíce následujících údajů: autor fotografie, poskytovatel fotografie, rok pořízení, popis události a osob na fotografii, osobní vzpomínku apod. 
 
Zasláním fotografie udělujete souhlas se zveřejněním fotografie na webových stránkách, zařazením do archívu TJ Stadion Brno i s případným využitím v připravované publikaci.  
 
 
 
Bližší informace k projektu Tvoříme si fotoalbum poskytne koordinátorka projektu Mgr. Gabriela Žilková Hrázská, Ph.D. (gabriela.hrazska@post.cz).