O projektu

Přispějte i vy do velkého fotoalba TJ Stadion Brno.
 
Cíl projektu
Sběr starých, ale i současných fotografií s tématikou "brněnského krasobruslení" za účelem vytvoření velkého fotoalba mapujícího prostřednictvím obrazové dokumentace historii brněnského krasobruslení a zejména historii krasobruslařského oddílu TJ Stadion Brno. Fotografie budou tématicky rozděleny do jednotlivých menších fotoalb. 
 
Jak do fotoalba přispět?
Zašlete naskenované fotografie (ve vyšším rozlišení) na e-mailovou adresu tj@stadionbrno.cz nebo originální fotografie nechejte naskenovat přímo u nás na sekretariátě TJ (platí zejména pro pamětníky starších ročníků). V případě, že byste rádi darovali tištěné pamětní fotografie, velice rádi je zařadíme do archívu TJ Stadion Brno.
Každou zaslanou fotografii doplňte o co nejvíce následujících údajů: autor fotografie, poskytovatel fotografie, rok pořízení, popis události a osob na fotografii, osobní vzpomínku apod. Zasláním fotografie udělujete souhlas se zveřejněním fotografie na webových stránkách, zařazením do archívu TJ Stadion Brno i s případným využitím v připravované publikaci.  
 
Výstup projektu
Vybrané fotografie zveřejníme na webových stránkách připravených k příležitosti 50. výročí založení TJ Stadion Brno, případně i v připravované publikaci mapujicí historii brněnského krasobruslení a zejména historii krasobruslařského oddílu TJ Stadion Brno.

Fotoalbum

Trénink malých nadějí

Fotografie brněnských krasobruslařů a krasobruslařek během tréninku na ledě. Fotografie        

Na stupních vítězů

Fotografie brněnských závodníků na stupních vítězů z nejrůznějších závodů. Fotografie          

Povinné cviky

Fotografie z nácviku povinných cviků, případně i ze závodů. Fotografie          

Sportoviště

Fotografie sportovišť, na kterých provozovali brněnští krasobruslaři tréninky ... FOTOGRAFIE  

Exhibice a propagační akce

 Fotografie z exhibicí a propagačních akcí, v nichž účinkovali závodníci TJ Stadion Brno či oddíl pořádal. Fotografie    

Nezapomenutelná setkání

Fotografie brněnských závodníků či funkcionářů ze setkání s osobnostmi československého, českého, ale i evropského a světového krasobruslení. Fotografie